آوریل ماه قدرت نمایی بیت کوین در برابر دلار آمریکا

ضعف دلار آمریکا چشم انداز کوتاه مدت صعودی بیت کوین را در ماه آوریل ترسیم می کند.
دلار آمریكا بار دیگر شروع به تضعیف می كند زیرا فروشندگان در حال فشار آوردن به شاخص دلار آمریكا (DXY) به سمت پایین هستند ، كه می تواند شتاب بیت کوین (BTC) را در کوتاه مدت تقویت کند.

دارایی های جایگزین مانند بیت کوین و طلا در برابر دلار قیمت گذاری می شوند. از این رو ، هنگامی که DXY شروع به نزول می کند ، اغلب باعث افزایش BTC در برابر دلار می شود.

هنگامی که ماینرها دارایی های خود را می فروشند ، بیت کوین معمولاً یک بازپرداخت را مشاهده می کند زیرا این امر می تواند باعث ایجاد سفارشات با اهرم شدید در بازارهای آتی شود تا شاهد تصفیه های فوری باشد.

اگر ماینرها بیت کوین را احتکار کرده و BTC را با انتظاراتی که ارز رمزنگاری شده افزایش خواهد داد ، جمع می کنند ، این احتمال فروش شدید در آینده قابل پیش بینی را کاهش می دهد.

در کوتاه مدت ، این که آیا بیت کوین بالاتر از منطقه پشتیبانی 58000 دلار باقی بماند ، کلیدی است. اگر به ادغام خود در بالای سطح خود ادامه دهد ، احتمال اینکه شکست صعودی بالای سطح مقاومت 60،000 دلاری داشته باشد ، بسیار افزایش می یابد.

About دکتر حشمدار

پرفسور حشمدار دارای دانشنامه دکترای سازه در زمینه طراحی سازه های سه بعدی و دانشنامه دکترای کامپیوتر در زمینه الگوهای ژنتیکی ، مولف ده ها کتاب و مدال طلای بهترین پژوهشگر جهان در زمینه سازه در سال 2011 می باشد. Computers and Structures, Inc. CALL: +13473940002 Dr. Hashamdar

Check Also

چون من نماینده مردمی برهنه و گرسنه ام

زمانی که گاندی به بریتانیا رفت روزنامه نگاری از او پرسید چرا لباس ‌را پوشیده …