بهترین طراحان صنعت سنگ های قیمتی

گینتر (GINTARE)

گینتر، اصالت دنیای قدیم را کنار می گذارد و آثار عمیق سنت های هنری و فرهنگی قرن های گذشته را با یک دنیای جدید از تصورات و رویاها به هم می بافد و ترکیب می کند.
آثار او از سنگ های قیمتی غیر معمول، عرفان شرقی و غربی، عناصر زمین، آب و روح الهام می گیرند.
روش گینتر برای ساخت جواهر، پر از ظرافت است و دقت و توجه او به جزئیات در آثار وی کاملا مشهود است

آوتور (AUTORE)

مجموعه جواهرات AUTORE با مروارید واقعا منحصر به فرد دریای جنوب، به بازار عرضه شدند و مرزهای طراحی جواهر را جابه جا کردند.
برتری آوتور نسبت به طرح های نوآورانه و معاصر وی، ناشی از طراحی خوب و ترکیب زیبا از مروارید منحصر به فرد دریای جنوب با سنگ های قیمتی است.
هر قطعه جواهرات آوتور، دارای یک گواهی هویت یا شناسنامه به عنوان ضمانت شرکت در ارائه بالاترین کیفیت است.

الماس های لوگانو (LUGANO)

لوگانو دیاموندز اگر چه به عنوان یک کسب و کار در حوزه تراش الماس تاسیس شد، اما اولین فروشگاه و شعبه آن در نیوپورت بیچ کالیفرنیا در سال 2005 افتتاح شد و خود را به عنوان یک برند جواهر فروشی بین المللی مطرح کرد. آثار لوگانو، همگی دارای ویژگی های اصلی و مشترک از قبیل استثنایی، هیجان انگیز، مجذوب کننده و همیشه مدرن هستند. لوگانو از بهترین سنگ ها، الماس و قطعات طلا و جواهر با کیفیت بی نظیر و حرفه ای استفاده می کند.

تادرید (TODD REED)

تادرید پتانسیل سنگ ها را بیشتر از ارزش الماس می داند. تادرید در 20 سال قبل، امپراتوری طلا و جواهر خود را که شامل 16 استاد جواهرساز و استودیوی طراحی مستقل در بولدر کلرادو بود، تاسیس کرد. کار هر قطعه با یک طرح اولیه توسط تادرید شروع می شود و پس از آن، او تمام پروسه از جمله انتخاب الماس و سنگ های قیمتی را نظارت می کند. تادرید تمرکز خود را بر ایجاد طرح های جدید و کار بر روی بروشور هایی که فقط 12 بار در سال ارائه می گردند، قرار می دهد.

کارتیر (CARTIER)

کارتیر که در سال 1847 در پاریس تاسیس شد، یکی از معروف ترین و معتبرترین شرکت های جواهرسازی جهان در این صنعت است. امروز، برند مایسون به دلیل تولید جواهرات خاص، ساعت، عطر و لوازمی که به عنوان نمادی از کار و هنر دست انسان شناخته شده اند، در سراسر جهان مشهور است. کارتیر از آخرین گرایشات و مد دور ماند، اما قطعه های بی نظیری را ساخته است که سال ها به عنوان یک نماد ظرافت باقی مانده اند.

اسکات کای (SCOTT KAY)

یک هنرمند جواهرساز منحصر به فرد است که با اعتقاد به خود خود و بدون تردید زندگی می کند.
وی این اخلاق پایدار را در هر جنبه ای از شیوه زندگی خود، از طراحی جواهرات خوب و کلاسیک و نوآورانه گرفته تا آموزش صنعت و مشتریان در مورد فلزات گرانبها، جشن عروسی، مد و مسائل بازاریابی، عملی ساخته است.

رند FARAONE MENNELLA R.E.M.A

برند FARAONE MENNELLA همیشه در تولید جواهرات کلاسیک گرفته تا جواهرات روزمره، استثنایی ترین قطعات مدرن را ارائه می دهد که همیشه می توانند دیگران را شگفت زده کنند. روبرتو فارانه منلا و آمیدئو اسکانامیلیو طراحان برنده جایزه FARAONE MENNELLA توسط RFMAS هستند. آنها مجموعه جواهرات تحسین شده خود را از آثار و مهارت های کلاسیک ایتالیایی الهام می گیرند. محیط هنری و انرژی های عجیب و غریب آنها، نیروی تازه ای به فرهنگ پاپ شهر نیویورک و جوامع مد می دهد.

برند VAN CLEEF & ARPELS

برند VAN CLEEF & ARPELS بیش از یک قرن زیبایی در ترکیب مهارت های فنی، برتری فنی و نوآوری را به خود اختصاص داده است. جواهرات برند از بالرین های در حال حرکت و شوهای لباس الهام گرفته می شوند. ماهیت VAN CLEEF & ARPELS ترکیبی نامحسوس و لطیف از زنانگی، پالایش و زیبایی و ظرافت جسورانه است. طرح های آنها در حال تغییر هستند و جذبه خاصی در جهان امروز دارند و ثابت می کنند که می توانند یک قرن باقی بمانند و باز هم با مد روز همخوانی داشته باشند.

افوا آتلینگ (EFVA ATTLING)

Efva Attling یکی از معروف ترین طراحان جواهرات اسکاندیناوی است. این موفقیت به طور عمده به دلیل ساخت جواهراتی با طراحی منحصر به فرد و دقیق است. طرح های این برند معروف به “زیبایی با یک فکر” هستند و احساس خوبی را به مخاطب ارائه می دهند و هر طراحی دارای هدف بوده و با دقت و تفکر زیاد انجام شده است.

برند BVLGARI

از سال 1884، برند BVLGAR به خاطر سنگ های شکوهمند، بزرگ و فوق العاده نادرش و برای توانایی هماهنگ کردن عناصر کلاسیک با طرح های معاصر شناخته و مشهور شده است. طلا و جواهر برند BVLGAR فراتر از زمان و گرایشات و مد هستند. هر جواهر نتیجه یک میراث منحصر به فرد و سنت برتر است. سبک جسورانه و ظریف، ویژگی برجسته جواهرات متمایز برند BVLGARاست. سنگ های گلچین شده فوق العاده الهام بخش طرح های تیم طراحی هستند که به دست هنرمندان متخصص به یک واقعیت خیره کننده تبدیل شده اند.

جواهرات SICIS

همبستگی منحصر به فرد بین سنگ های قیمتی و قطعات کوچک موزاییک، هنر قرن 18 است که توسط SICIS دوباره برای زمان معاصر خود، کشف و تفسیر شده است. این موزاییک های خرد شده لعاب یا میناکاری می شوند و سپس از طریق ترکیب 9 رنگ مختلف به ایجاد رنگ های متنوع نامحدود، همانند دوران باستان پرداخته می شود. همه این جواهرات ساخته دست انسان است.

برند BUCCELLATI

برند Buccellati به دلیل داشتن طراحان خلاق و شاهکارهای با دقت طراحی شده آنها مشهور است.
سابقه تاریخی این شرکت به تاسیس یک آتلیه برای زیورآلات نقره و طلا و جواهرات توسط کنتاردو بوچلاتی، یک متخصص نقره جات در قرن هجدهم میلادی بر می گردد. امروز، این شرکت همچنان متعلق به خانواده و بستگان او است و کار خود را با تبدیل فلزات گرانبها و سنگ به آثار هنری زیبا ادامه می دهد. برند Buccellati برای از رنگ های جسورانه برای ایجاد طرح های خاص استفاده می کند.

هری وینستون (HARRY WINSTON)

جواهرات هری وینستون ناشی از مطالعه سنگ های قیمتی است که منجر به یک طراحی منحصر به فرد و فوق العاده شد است. این سبک الماس گونه، ترکیب تلاش و مهارت گوهرشناسان، طراحان و صنعتگرانی است که با یکدیگر کار می کنند تا جواهرات زیبا و منحصر به فرد و بی نظیر بسازند. در کارگاه افسانه ای وینستون، سنگها با دست و با استفاده از پلاتین تقریبا نامرئی (یا طلای سفید)، به طور دقیق تنظیم و نصب می شوند تا ابعاد، نسبت و زاویه بازتاب مورد نظر حاصل شود.

برند COSTIS

برند Costis ترکیبی از عناصر طبیعی با ساختار معماری هر یک از قطعات آن است که برای خانم های مدرن و مشکل پسند که خواستار جواهرات واقعا منحصر به فرد هستند، طراحی شده است. جواهرات برند Costis از زندگی و پویایی، چشم انداز شهر، ساختمان ها و یا اشیاء مورد استفاده روزمره الهام می گیرند. هر یک از جواهرات منحصر به فرد و بی نظیر این برند، نتیجه تحقیقات بی پایان و به علاوه سالها تجربه است

لیدیا کورتیل (LYDIA COURTEILLE)

پیشینه و سابقه جواهری که توسط Lydia Courteille طراحی می شود، غیر معمول و منحصر به فرد است.
کورتیل به عنوان یک متخصص شیمی، کلکسیون دار جواهرات و عتیقه جات و گردشگر، چشمی دارد که زیبایی ها و چیزهای خیره کننده را می بیند.
طرح های او از دنیای اطراف او الهام گرفته شده و معمولا توسط یک موضوع مرکزی ایجاد می شوند و شامل سنگ های قیمتی پر زرق و برق مانند اپال و سنگ ماه است.
او از این سنگ ها استفاده می کند تا یک داستان نفیس از زیبایی نفس گیری که در هر قسمت از جواهرات مجموعه های او منعکس شده است را بگوید.

برند CHOPARD

تخصص منحصر به فرد CHOPARD ناشی از وسیع بودن طیف مهارت های هنرمندان آن و فلسفه تعالی شرکت است که مبتنی بر ارزش های ژنو ایجاد شده است. این برند توسط لوئیس اولیس چوپارد سوئیسی در سال 1860 تأسیس شد و نام تجاری آن نشان دهنده نوآوری، کیفیت ساخت و اصالت جواهرات است. برند CHOPARD به دلیل داشتن خلاقیت و استفاده از فن آوری سطح بالا برای تولید جواهرات خیره کننده همواره انتخاب برتر در صنعت جواهرات و ساعت است.

About دکتر حشمدار

پرفسور حشمدار دارای دانشنامه دکترای سازه در زمینه طراحی سازه های سه بعدی و دانشنامه دکترای کامپیوتر در زمینه الگوهای ژنتیکی ، مولف ده ها کتاب و مدال طلای بهترین پژوهشگر جهان در زمینه سازه در سال 2011 می باشد. Computers and Structures, Inc. CALL: +13473940002 Dr. Hashamdar

Check Also

چون من نماینده مردمی برهنه و گرسنه ام

زمانی که گاندی به بریتانیا رفت روزنامه نگاری از او پرسید چرا لباس ‌را پوشیده …