به گفته مجریان صندوق Soros ، بیت کوین به دلیل کاهش ارزش دلار آمریکا دیگر یک دارایی حاشیه ای نیست

داون فیتزپاتریک ، مدیر ارشد اطلاعات مدیریت صندوق سوروس گفت که بیت کوین (BTC) ممکن است یک بار یک دارایی حاشیه ای تلقی شود ، اما تورم دلار ایالات متحده این وضعیت را تغییر داده است.

در صحبت با بلومبرگ ، فیتزپاتریک گفت که شرکت او – یک صندوق مدیریت دارایی ایجاد شده توسط سرمایه گذار جهانی جورج سوروس – اخیراً علاقه به بیت کوین را آغاز کرده است.

فیتزپاتریک گفت: “ما فکر می کنیم کل زیرساخت های مربوط به رمزنگاری واقعا جالب است و ما در این زیرساخت ها سرمایه گذاری کرده ایم – و فکر می کنیم این در یک نقطه انعطاف است.”

این نقطه انعطاف پذیری در نتیجه تورم ناگهانی اتفاق می افتد ، که تنها در یک سال گذشته شاهد افزایش حجم پول دلار آمریکا بوده ایم. فیتزپاتریک گفت:

"من فکر می کنم که وقتی صحبت از رمزنگاری می شود ، ما در یک لحظه از زمان بسیار مهمی قرار می گیریم ، ممکن است چیزی مثل بیت کوین یک دارایی مهم باقی بماند ، اما برای این واقعیت که در طی 12 ماه گذشته ، ما افزایش یافته ایم عرضه پول در ایالات متحده 25٪. "

About دکتر حشمدار

پرفسور حشمدار دارای دانشنامه دکترای سازه در زمینه طراحی سازه های سه بعدی و دانشنامه دکترای کامپیوتر در زمینه الگوهای ژنتیکی ، مولف ده ها کتاب و مدال طلای بهترین پژوهشگر جهان در زمینه سازه در سال 2011 می باشد. Computers and Structures, Inc. CALL: +13473940002 Dr. Hashamdar

Check Also

چیزی که مردم جهان سوم باید نجات دهند، وطن شان نیست!

چیزی که مردم جهان سوم باید نجات دهند، وطن شان نیست! آن ها باید خود …