به گفته مجریان صندوق Soros ، بیت کوین به دلیل کاهش ارزش دلار آمریکا دیگر یک دارایی حاشیه ای نیست

داون فیتزپاتریک ، مدیر ارشد اطلاعات مدیریت صندوق سوروس گفت که بیت کوین (BTC) ممکن است یک بار یک دارایی حاشیه ای تلقی شود ، اما تورم دلار ایالات متحده این وضعیت را تغییر داده است.

در صحبت با بلومبرگ ، فیتزپاتریک گفت که شرکت او – یک صندوق مدیریت دارایی ایجاد شده توسط سرمایه گذار جهانی جورج سوروس – اخیراً علاقه به بیت کوین را آغاز کرده است.

فیتزپاتریک گفت: “ما فکر می کنیم کل زیرساخت های مربوط به رمزنگاری واقعا جالب است و ما در این زیرساخت ها سرمایه گذاری کرده ایم – و فکر می کنیم این در یک نقطه انعطاف است.”

این نقطه انعطاف پذیری در نتیجه تورم ناگهانی اتفاق می افتد ، که تنها در یک سال گذشته شاهد افزایش حجم پول دلار آمریکا بوده ایم. فیتزپاتریک گفت:

"من فکر می کنم که وقتی صحبت از رمزنگاری می شود ، ما در یک لحظه از زمان بسیار مهمی قرار می گیریم ، ممکن است چیزی مثل بیت کوین یک دارایی مهم باقی بماند ، اما برای این واقعیت که در طی 12 ماه گذشته ، ما افزایش یافته ایم عرضه پول در ایالات متحده 25٪. "

About دکتر حشمدار

پرفسور حشمدار دارای دانشنامه دکترای سازه در زمینه طراحی سازه های سه بعدی و دانشنامه دکترای کامپیوتر در زمینه الگوهای ژنتیکی ، مولف ده ها کتاب و مدال طلای بهترین پژوهشگر جهان در زمینه سازه در سال 2011 می باشد. Computers and Structures, Inc. CALL: +13473940002 Dr. Hashamdar

Check Also

چه کسی شیشه را تکان داد؟(اندکی تامل)

اگر 100 مورچه سیاه و 100 مورچه قرمز را در یک شیشه بریزید، هیچ اتفاقی …