بیت کوین به زودی به بالاترین قیمت خود نزدیک می شود – 73 هزار دلار

بیت کوین به زودی به بالاترین قیمت خود نزدیک می شود – 73 هزار دلار
بیت کوین از پایین ترین سطح هفته گذشته باز می گردد و مجدداً به 60،000 دلار نزدیک می شود.

قیمت بیت کوین (BTC) جمعه قبل از انقضا گزینه های رکورد اصلاح شد. با این حال ، هیچ اتفاقی نیفتاد با وجود اینکه برخی انتظار داشتند یک حرکت گسترده در همان روز انجام شود. تصحیح واقعی قبل از واقعه رخ داده است. در همان روز ، قیمت بیت کوین پایین آمده و شروع به افزایش می کند.

اخبار افزایشی Visa و PayPal در حال افزایش است که بیش از 59،000 دلار در حال افزایش است زیرا هر دو وارد Bitcoin و پرداخت ارزهای رمزپایه می شوند. به بیان دیگر ، بازار در میانه چرخه گاو نر قرار دارد و هرگونه اصلاح برای بازرگانان و سرمایه گذاران یک برکت است.

نمودار 4 ساعته بیت کوین روند صعودی واضحی را نشان می دهد از پایین ترین سطح 50،000 دلار اخیر.

با این حال ، چندین سطح حمایت مهم در طی این بازگشت وجود دارد. در حال حاضر ، منطقه مهم برای نگهداری 56000 دلار است. تا زمانی که آن منطقه پشتیبانی خود را حفظ کند ، احتمالاً روند صعودی بیشتری برای بازار وجود دارد. این بالاترین رکوردهای جدید و بالقوه 73000 دلار روی میز است.

About دکتر حشمدار

پرفسور حشمدار دارای دانشنامه دکترای سازه در زمینه طراحی سازه های سه بعدی و دانشنامه دکترای کامپیوتر در زمینه الگوهای ژنتیکی ، مولف ده ها کتاب و مدال طلای بهترین پژوهشگر جهان در زمینه سازه در سال 2011 می باشد. Computers and Structures, Inc. CALL: +13473940002 Dr. Hashamdar

Check Also

Bitcoin investment giant Grayscale debuts ETF in Europe

Crypto investment giant Grayscale is expanding operations by launching a new crypto-linked exchange-traded fund (ETF) …