توضیحاتی‌ پیرامون Inconvertible Currency

ارز مجازی بسته یک ارز دیجیتال تنظیم نشده است که فقط در برخی از انجمن های مجازی به عنوان پرداخت استفاده می شود.  هیچ ارتباطی با اقتصاد واقعی ندارد و نمی تواند به پول قانونی تبدیل شود.

ارز مجازی بسته را ممکن است یک ارز مجازی غیرقابل تبدیل ، ارز حلقه بسته ، ارز مجازی با جریان بسته یا پول در جهان نیز نامیده شود. این ممکن است در مقابل ارزهای مجازی باز یا قابل تبدیل باشد که مستقیماً قابل مبادله هستند.

نکات کلیدی

ارز مجازی بسته شده ارزی است که فقط در برخی از مجامع مجازی مانند جهان بازی های ویدیویی آنلاین به عنوان پرداخت استفاده می شود.

ارزهای مجازی بسته شده بنابراین نمی توانند مستقیماً با ارزهای دیگر ، مجازی یا فیات مبادله شوند.

از آنجا که ارزهای آزاد دارای ارزش قابل تعیین در پول واقعی هستند و می توانند با پول واقعی مبادله شوند ، آنها اغلب به عنوان املاک یا دارایی های سرمایه ای برای اهداف مالیاتی در ایالات متحده رفتار می شوند.

ارزهای مجازی بسته شده 

پیشرفت فناوری در سراسر جهان باعث ایجاد تغییراتی در روش سنتی انجام کارها از جمله نحوه خرید و پرداخت کالاها و خدمات میشود. ظهور سیستم های تجارت الکترونیکی و جامعه مجازی منجر به تقاضای ابزارهای جایگزین انجام معاملات شده است.

یکی از فناوری های پرداخت سریع که در دنیای دیجیتال موج می زند ارز دیجیتال یا مجازی است ، به عنوان مثال در مورد بیت کوین ،نوعی پول دیجیتال که برای خرید آنلاین کالا یا خدمات از دنیای واقعی استفاده می شود اما در بسیاری از کشورها وضعیت قانونی منعقد ندارد.

ارزهای مجازی بسته شده Verus

ارز مجازی از نظر دسترسی به آن می تواند باز یا نزدیک باشد. ارز مجازی باز ارزی است که می تواند جایگزین پول واقعی با استفاده از سیستم های صرافی آنلاین یا خودپردازهایی شود که برای مبادلات ارزی مجازی به واقعی ساخته شده اند.

یک نمونه از ارزهای مجازی باز ، بیت کوین است که محبوب ترین رمزنگاری غیرمتمرکز بصورت آنلاین است. از آنجا که ارزهای آزاد دارای ارزش قابل تعیین در پول واقعی هستند و می توانند با پول واقعی مبادله شوند ، در ایالات متحده به عنوان دارایی یا دارایی سرمایهای برای اهداف مالیاتی رفتار می شود.

ارزهای مجازی بسته برای فعالیت در محیط های حلقه بسته ایجاد شده اند و محدود به معاملات کالاهای مجازی در محیط بسته هستند. یک بستر بسته امکان مبادله ارز واقعی با ارز مجازی خود را فراهم می کند. در مقابل ، ارزهای مجازی باز را می توان برای کالاهای واقعی و ارز واقعی خریداری کرد.

ارزهای مجازی بسته شده در مقایسه با ارزهای غیرمتمرکز نظیر به نظیر بیت کوین که توسط هیچ مرجع مرکزی اداره نمی شوند ، با طراحی متمرکز می شوند. با یک ارز مجازی بسته شده ، یک سیستم مرکزی وجود دارد که ارز را صادر می کند ، قوانینی برای استفاده از آن وضع می کند ، معاملات انجام شده توسط کاربران آن را ثبت می کند و حق برداشت ارز از گردش را برای خود محفوظ می دارد.

عقب ماندگی ارز مجازی بسته شده 

شکست های رایج با ارزهای بسته وجود دارد. برخلاف استخراج بیت کوین که بیت کوین بیشتری را برای کاربران خود ایجاد می کند ،این ارز معمولاً ناخالص و از لحاظ دیجیتالی کم است و راهی برای ایجاد مقدار بیشتری از آن وجود ندارد. یک کاربر می تواند در طی چند ثانیه از طریق سرقت های اینترنتی ، اشکالات نرم افزاری یا خاتمه حساب که توسط مدیر مجازی یا خود کاربر آغاز شده ، تمام کوین های بدست آمده خود را از دست بدهد.

دکتر حشمدار

About دکتر حشمدار

پرفسور حشمدار دارای دانشنامه دکترای سازه در زمینه طراحی سازه های سه بعدی و دانشنامه دکترای کامپیوتر در زمینه الگوهای ژنتیکی ، مولف ده ها کتاب و مدال طلای بهترین پژوهشگر جهان در زمینه سازه در سال 2011 می باشد. Computers and Structures, Inc. CALL: +13473940002 Dr. Hashamdar

Check Also

Bitcoin investment giant Grayscale debuts ETF in Europe

Crypto investment giant Grayscale is expanding operations by launching a new crypto-linked exchange-traded fund (ETF) …