دکتر حشمدار: دونالد ترامپ، بهترین گزینه برای مردم آمریکا و آموزشی برای دموکراسی و انتخابات آزاد است

دکتر حشمدار: انتخابات آمریکا نشان داد که دموکراسی در این کشور در حد بالایی است بگونه ای که فردی بدون سابقه سیاسی ، اداری یا وابستگی به دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی توانست در بالاترین سطح انتخاباتی ورود کند و حساس ترین پست جهان را بدست آورد و این یعنی خواسته اکثریت که همان دموکراسی به معنی واقعی می باشد.

و دقیقا این امر ، باعث تغییر بر اساس خواسته اکثریت جامعه می گردد و موجب رضایت مردم و پویایی اقتصادی و فرهنگی جامعه می گردد و به همین دلیل است که شما کمترین مهاجرت و فرار نخبگان اقتصادی ، علمی و سیاسی را در آمریکا می بینید و بالاترین قدرت علمی و اقتصادی جهان است.

مخالفت با رای اکثریت در کشورهای جهان سوم با فیلترهای مختلف ، نه تنها توهین به شعور مردم است بلکه پویایی و رشد اقتصادی و فرهنگی را از جامعه می گیرد و باعث فرار نخبگان و پرورش چابلوسان و بی مایگان و دزدان در جامعه می گردد.

About دکتر حشمدار

پرفسور حشمدار دارای دانشنامه دکترای سازه در زمینه طراحی سازه های سه بعدی و دانشنامه دکترای کامپیوتر در زمینه الگوهای ژنتیکی ، مولف ده ها کتاب و مدال طلای بهترین پژوهشگر جهان در زمینه سازه در سال 2011 می باشد. Computers and Structures, Inc. CALL: +13473940002 Dr. Hashamdar

Check Also

نزدیکترین فضاپیما به خورشید، سریعترین جسم ساخته شده توسط انسان

پارکر به عنوان اولین فضاپیما در داخل یک انفجار خورشیدی قدرتمند در نزدیکی خورشید پرواز …