دکتر حشمدار: دونالد ترامپ، بهترین گزینه برای مردم آمریکا و آموزشی برای دموکراسی و انتخابات آزاد است

دکتر حشمدار: انتخابات آمریکا نشان داد که دموکراسی در این کشور در حد بالایی است بگونه ای که فردی بدون سابقه سیاسی ، اداری یا وابستگی به دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی توانست در بالاترین سطح انتخاباتی ورود کند و حساس ترین پست جهان را بدست آورد و این یعنی خواسته اکثریت که همان دموکراسی به معنی واقعی می باشد.

و دقیقا این امر ، باعث تغییر بر اساس خواسته اکثریت جامعه می گردد و موجب رضایت مردم و پویایی اقتصادی و فرهنگی جامعه می گردد و به همین دلیل است که شما کمترین مهاجرت و فرار نخبگان اقتصادی ، علمی و سیاسی را در آمریکا می بینید و بالاترین قدرت علمی و اقتصادی جهان است.

مخالفت با رای اکثریت در کشورهای جهان سوم با فیلترهای مختلف ، نه تنها توهین به شعور مردم است بلکه پویایی و رشد اقتصادی و فرهنگی را از جامعه می گیرد و باعث فرار نخبگان و پرورش چابلوسان و بی مایگان و دزدان در جامعه می گردد.

About دکتر حشمدار

پرفسور حشمدار دارای دانشنامه دکترای سازه در زمینه طراحی سازه های سه بعدی و دانشنامه دکترای کامپیوتر در زمینه الگوهای ژنتیکی ، مولف ده ها کتاب و مدال طلای بهترین پژوهشگر جهان در زمینه سازه در سال 2011 می باشد. Computers and Structures, Inc. CALL: +13473940002 Dr. Hashamdar

Check Also

چیزی که مردم جهان سوم باید نجات دهند، وطن شان نیست!

چیزی که مردم جهان سوم باید نجات دهند، وطن شان نیست! آن ها باید خود …