معیار اصلی قیمت بیت کوین اولین سیگنال صعودی خود را در 4 ماه گذشته چشمک می زند

Key Bitcoin price metric flashes its first bullish signal in 4 months

Bitcoin (BTC) has been struggling to sustain above the $53,000 support for the past three days, while Ether (ETH) soared to a new all-time high at $2,800. In the current scenario, some traders would rather wait for Friday’s CME futures expiry before entering long BTC positions, as historically, its price tends to correct ahead of the event.

از سوی دیگر ، قیمت اتر تحت تأثیر مثبت بانک سرمایه گذاری اروپا برای راه اندازی فروش “اوراق قرضه دیجیتال” با استفاده از شبکه Ethereum قرار گرفته است. EIB در حال صدور یک اوراق قرضه دیجیتالی دو ساله 100 میلیون یورویی (120.8 میلیون دلار) است که این توافق نامه توسط Goldman Sachs ، Santander و Societe Generale انجام می شود.

علاوه بر این ، در هفته گذشته ، JP Morgan یک یادداشت تحقیقاتی منتشر کرد مبنی بر اینکه اتر باید به دلیل بهبود نقدینگی و افزایش فعالیت در شبکه ، عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته باشد.

به گفته جوشوا یانگر ، تحلیلگر با درآمد ثابت:

“بیت کوین بیشتر از اینکه ارز باشد یک کالای رمزپایه است و به عنوان ذخیره ارزش طلا با آن رقابت می کند ، در حالی که اتر ستون فقرات اقتصاد بومی رمزنگاری است و بنابراین بیشتر به عنوان یک وسیله مبادله عمل می کند. فعالیت با ارزش تر است. “

هنگام تجزیه و تحلیل نسبت بین خالص نسبت طولانی به کوتاه خالص کاربران در OKEx ، داده های شگفت آور ظاهر می شود. این شاخص با استفاده از موقعیت های تلفیقی مشتری ، از جمله قراردادهای دائمی و آتی محاسبه می شود. نسبت اتر در مقایسه با شورت به کمترین میزان در سال 2021 رسیده است ، که به طور قابل توجهی پایین تر از بیت کوین است.

About دکتر حشمدار

پرفسور حشمدار دارای دانشنامه دکترای سازه در زمینه طراحی سازه های سه بعدی و دانشنامه دکترای کامپیوتر در زمینه الگوهای ژنتیکی ، مولف ده ها کتاب و مدال طلای بهترین پژوهشگر جهان در زمینه سازه در سال 2011 می باشد. Computers and Structures, Inc. CALL: +13473940002 Dr. Hashamdar

Check Also

اندیکاتور مکدی چیست؟

اندیکاتور (indicator) یا شاخص نموداری در واقع توابع ریاضی یا ابزارهایی مکمل برای تحلیل در …