“هنوز زود است” برای اوج قیمت – در ماه آوریل (اردیبهشت) قیمت طوفانی بیت کوین

داده ها تکرار می کنند ، بیت کوین هنوز فضای زیادی برای اجرای این چرخه دارد ، در حالی که افزایش قیمت آوریل ممکن است “به” سرمایه گذاران بستگی داشته باشد و بدهی های خود را برای یک روز دیگر بگذارند.

بیت کوین (BTC) هفته جدیدی را در قلمروی کاملاً آشنا آغاز می کند که با بالاترین حد ممکن ، دور از دسترس است.

پس از یک آخر هفته مثبت ، بزرگترین ارز رمزنگاری شده از افت قیمت عمیق تر از آنچه در هفته گذشته مشاهده شد ، جلوگیری کرده و 50،000 دلار نیز به عنوان پشتیبانی باقی مانده است. بعدش چی؟

با ما نگاهی می اندازیم به پنج عاملی که ممکن است اقدام قیمت بیت کوین را در روزهای آینده شکل دهند.

روز دوشنبه یک باز جالب برای سهام ایالات متحده خواهد بود زیرا ترس از تأثیر معاملات بلوک به ارزش 20 میلیارد دلار در روز جمعه افزایش می یابد.

برخاسته از بازیکنان بزرگ گلدمن ساکس و مورگان استنلی ، ظاهر غافلگیرکننده سفارش هایی که بیشتر سهام فناوری را هدف قرار داده اند ، معامله گران را دچار سردرد کرده است. این به محض افتتاح بازار در وال سنت در روز دوشنبه ، این امر به اجرا در خواهد آمد

طبق گزارش سرویس تحلیلی زنجیره ای Glassnode ، عملکرد قیمت آوریل به اندازه سرمایه گذاران خرده فروشی “وابسته” خواهد بود.

Glassnode در آخرین تحقیق خود که هفته گذشته منتشر شد ، اختلاف غیرمعمول بین هزینه های مصرف کننده ایالات متحده و درآمد یکبار مصرف حاصل از انسداد ویروس کرونا را برجسته کرد.

در حالی که به طور معمول محکم بسته شده بود ، با شروع قفل کالا دو معیار قدرت خرید سرمایه گذار خرده فروشی متفاوت شد – به دلیل بررسی های محرک در میان عوامل دیگر ، پول بیشتری وجود داشت ، اما هیچ جایی برای صرف آن وجود ندارد.

اکنون ، با بازگشایی دوباره به چندین کشور ، تعادل ترمیم می شود زیرا تقاضای مصرف کننده رو به جلوی یک روایت اصلی قرار می گیرد.

شاخص های فنی بیت کوین در بازه های زمانی طولانی بیشتر طغیان می کنند.

آخرین مورد برجسته شده شاخص مقاومت نسبی (RSI) است که اکنون وارد مرحله “اوج” خود می شود که به طور سنتی با افزایش قیمت همراه است.

تحلیلگر Quant PlanB ، خالق مجموعه سهام سهام برای جریان مدل های قیمت بیت کوین ، نشان داد که چگونه RSI نسبت به نقطه چرخه های نصف شدن بیت کوین – دوره های چهار ساله بین کاهش یارانه بلوکی پرداخت شده به معدنچیان – نوسان می کند.

RSI نشان می دهد که سال بعد از نصف کردن معمولاً از نظر افزایش قیمت بهترین است ، سال 2021 با سال 2013 یا 2017 تفاوتی نخواهد داشت.

وی در آخر هفته خلاصه کرد: “RSI ماهانه بیت کوین حتی 95 سال نیست. در بازارهای فروش گاو 2011 ، 2013 و 2017 حداقل 3 ماه بالاتر از 95 بودیم. هنوز زود است.”

در همین حال سهام موجود در این چرخه نصف کردن ، بسته به مدل دقیق مورد استفاده ، بهای متوسط 10000 یا 288000 دلار BTC / USD را می طلبد.

از نظر تمایل به سرمایه گذاران ، افزایش قیمت آخر هفته تأثیر خنثی در احتمال فروش فوری داشت.

این مطابق با معیار کلاسیک بازار ، Crypto Fear & Greed Index است.

مقیاس بین 0 و 100 ، Fear & Greed نمودار احساس بازار نسبت به اقدام قیمت بیت کوین را نشان می دهد و نتیجه گیری می کند که آیا فعالیت های اخیر به این معنی است که علت آن کاهش نرخ پایین یا فروش بالاترین قیمت است.

سفر به بالاترین رکوردهای قبلی 58،300 دلار در ماه فوریه ، علائم هشدار دهنده ای از شاخص ایجاد کرد که در کنار BTC / USD ، اوج های همیشه را دور زد. این کمدین تا 1 مارس شاهد کاهش امتیازات خود از 94/100 به 38/100 بود ، اما بعد از آن دوباره به اواسط دهه 70 بازگشت.

در زمان نگارش این شاخص ، شاخص 72/100 ، طبقه بندی شده به عنوان “طمع” در میان سرمایه گذاران ، اما هنوز هم فضای زیادی برای آزادی قبل از ورود به منطقه فروش دارد ، که به عنوان “طمع شدید” نشان داده می شود.

About دکتر حشمدار

پرفسور حشمدار دارای دانشنامه دکترای سازه در زمینه طراحی سازه های سه بعدی و دانشنامه دکترای کامپیوتر در زمینه الگوهای ژنتیکی ، مولف ده ها کتاب و مدال طلای بهترین پژوهشگر جهان در زمینه سازه در سال 2011 می باشد. Computers and Structures, Inc. CALL: +13473940002 Dr. Hashamdar

Check Also

Bitcoin investment giant Grayscale debuts ETF in Europe

Crypto investment giant Grayscale is expanding operations by launching a new crypto-linked exchange-traded fund (ETF) …