چطوری از تلفن ثابت پیامک بدهیم؟

1- یکی از روش‌های آسان که بدون نیاز به ثبت‌نام و پرداخت وجه اولیه امکان ارسال پیامک را برایتان ممکن می‌کند تهیه گوشی‌های تلفن ثابت مخصوص این کار است. این گوشی‌های استاندارد، قابل تهیه از بازار و مراکز مخابراتی بوده و قابلیت ارسال و دریافت پیامک را دارند. پس از تهیه این گوشی باید شماره ۹۷۱۷۰۰۰را به‌عنوان مرکز SMS وارد کنید تا این سرویس برای شما فعال شود.

۲- در روش دوم نیازی به تعویض گوشی نیست و شما می‌توانید تنها با دانلود یک نرم‌افزار که در سایت شرکت مخابرات نحوه دانلود و استفاده از آن آمده، از طریق کامپیوتر خود به شماره‌های موبایل و ثابت پیامک بزنید که شماره ارسال‌کننده پیامک همان شماره تلفن ثابت شما خواهد بود. این سرویس «پیاثا» نام دارد و با دانلود این نرم‌افزار بدون نیاز به اینترنت و فقط با داشتن مودم امکان ارسال پیام وجود دارد.

۳- روش سوم بیشتر مختص ارسال و دریافت پیامک انبوه است که مخابرات این سرویس را «آسانک» نامگذاری کرده و شما می‌توانید با شماره تلفن خودتان یا هر شماره خاصی که انتخاب می‌کنید از طریق اینترنت و با استفاده از صفحه‌ای که مخابرات در اختیارتان قرار می‌دهد پیامک ارسال کنید؛ برای استفاده از این سرویس باید به سایت www. asanak. ir مراجعه کنید.

About دکتر حشمدار

پرفسور حشمدار دارای دانشنامه دکترای سازه در زمینه طراحی سازه های سه بعدی و دانشنامه دکترای کامپیوتر در زمینه الگوهای ژنتیکی ، مولف ده ها کتاب و مدال طلای بهترین پژوهشگر جهان در زمینه سازه در سال 2011 می باشد. Computers and Structures, Inc. CALL: +13473940002 Dr. Hashamdar

Check Also

انواع چک، شکایت کیفری علیه ظهر نویس چک چگونه است؟

عادی دارنده این سند تجاری در وجه افراد آن را صادر خواهد کرد. اعتبار این سند تجاری به اعتبار …