کریستین لاگارد ، رئیس بانک مرکزی اروپا وبیت کوین

در صورتی که اتحادیه اروپا به یک ارز دیجیتالی بانک مرکزی دست یابد ، ممکن است مدتی طول بکشد.

کریستین لاگارد ، رئیس بانک مرکزی اروپا در مصاحبه روز چهارشنبه با تلویزیون بلومبرگ ، روند تصمیم گیری پیچیده ای را تعیین کرد که بانک با آن آینده یورو دیجیتال را تعیین می کند.

بانک مرکزی اروپا به زودی تحلیل هشت هزار پاسخ دریافتی از روند مشاوره دیجیتال یورو را منتشر خواهد کرد. وی اظهار داشت: “این امر به پارلمان اروپا كه یكی از بازیگران اصلی و همچنین كمیسیون و شورایی است كه ما با آن كار می كنیم ، ابلاغ خواهد شد.”

بر اساس این مشاوره ، در کنار کار پارلمانی ، شورای حاکمیت بانک مرکزی اروپا تصمیم خواهد گرفت که آیا این موسسه آزمایش خود را با CBDC تا اواسط سال 2021 آغاز کند.

لاگارد همچنین اشاره کرد که برخی از واسطه های مالی در مورد راه اندازی CBDC از سوی بانک مرکزی اروپا ابراز نگرانی کرده اند. وی گفت که این واسطه ها با اکوسیستم جدید و همچنین پول نقد به زندگی مشترک ادامه می دهند که “همچنین در دسترس خواهد بود.”

About دکتر حشمدار

پرفسور حشمدار دارای دانشنامه دکترای سازه در زمینه طراحی سازه های سه بعدی و دانشنامه دکترای کامپیوتر در زمینه الگوهای ژنتیکی ، مولف ده ها کتاب و مدال طلای بهترین پژوهشگر جهان در زمینه سازه در سال 2011 می باشد. Computers and Structures, Inc. CALL: +13473940002 Dr. Hashamdar

Check Also

آیا میدانید پارادایم چیست؟پارادایم همان تقلید کورکورانه است

گروهی از دانشمندان ۵ میمون را در قفسی قرار دادند.در وسط قفس یک نردبان و …