کوین ویل ، نایب رئیس محصول واحد کیف پول دیجیتال فیس بوک، غول شبکه های اجتماعی را ترک خواهد کرد.

کوین ویل ، نایب رئیس محصول واحد کیف پول دیجیتال فیس بوک و یکی از سازندگان رمز Libra که اکنون Diem نامیده می شود ، غول شبکه های اجتماعی را ترک خواهد کرد.

امروز در یک موضوع توییتری ، ویل گفت که پس از تقریباً سه سال فیس بوک را ترک می کند و به عنوان رئیس محصول و تجارت در شرکت تجزیه و تحلیل فضا و آزمایشگاه ، مستقر در سانفرانسیسکو ، آزمایشگاه های سیاره قرار می گیرد. وی علاوه بر این که پشت رمز توزین Libra با پشتیبانی فیس بوک ، اکنون Diem بود ، یکی از رهبران واحد کیف پول دیجیتال شرکت رسانه های اجتماعی بود.

ویل گفت: “در عوض تصور كنید اگر زیرساخت های مالی بر اساس یك پروتكل تنظیم شده ، باز و قابل همكاری ساخته شده و از اینترنت الگو گرفته شود – یكی از موانع ورود به بازار كه موجب نوآوری در سطح جهان می شود”. “این همان چیزی است که ما قصد داشتیم با Diem ایجاد کنیم ، و من هنوز هم عمیقا به این ماموریت اعتقاد دارم.”

او اضافه کرد:

"کیف پول دیجیتالی که ما در Novi در حال ساخت آن هستیم ، در ترکیب با کیف پول های Diem دیگر با قابلیت همکاری که توسط شرکت های بزرگ و کوچک ساخته می شوند ، می تواند میلیاردها زندگی را به سمت بهتر تغییر دهد."

گفته می شود که ویل در حال توصیف خود به عنوان “ریاضی و فیزیک از مدرسه دبیرستان” ، از طرفداران بیت کوین (BTC) بود ، زیرا از اوایل سال 2015 به دنبال ارز رمزنگاری شده بود. Strava ، یک ردیاب ورزش با استفاده از شبکه های اجتماعی.

About دکتر حشمدار

پرفسور حشمدار دارای دانشنامه دکترای سازه در زمینه طراحی سازه های سه بعدی و دانشنامه دکترای کامپیوتر در زمینه الگوهای ژنتیکی ، مولف ده ها کتاب و مدال طلای بهترین پژوهشگر جهان در زمینه سازه در سال 2011 می باشد. Computers and Structures, Inc. CALL: +13473940002 Dr. Hashamdar

Check Also

اندیکاتور مکدی چیست؟

اندیکاتور (indicator) یا شاخص نموداری در واقع توابع ریاضی یا ابزارهایی مکمل برای تحلیل در …