pundi x چیست؟

پاندی با شعار خرید بطری آب با ارز دیجیتال ظهور کرد. فعالیت اولیه این پروژه در زمینه ی دستگاه های خودپرداز با نام Pundi XPOS است. آن ها تصمیم دارند با توسعه ی پروژه ی خود امکان خرید فیزیکی با ارزهای دیجیتال و اسکن QR را ممکن کنند.

Pundi X بزرگ ترین پلتفرم با اصول مدیریت غیرمتمرکز است که برای خرید و فروش آفلاین ارز دیجیتال طراحی شده است. این پروژه راه حل های مختلفی را برای فروش ارز دیجیتال در حالت های آفلاین و آنلاین ارائه می دهد.

تاریخچه

Pundi X  که در سپتامبر سال ۲۰۱۷ تاسیس شد، از جاکارتا ، اندونزی است. سازندگان Pundi X برای افزایش استفاده از آن، فعالیت هایی در سراسر جهان دارند. مدیر عامل و بنیانگذار Pundi X دارای چندین سال سابقه کار در زمینه ساخت بازی های موبایل است و بقیه تیم اصلی اجرایی متشکل از متخصصان رایانه، امور مالی و کارشناسان حقوقی است.

Pundi X ICO  در تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۱۸ با هدف ۳۵ میلیون دلار برگزار شد. حدود ۲۸۰.۷۵۵ میلیارد توکن Pundi X وجود داشت که ایجاد شده و ۸۸ میلیارد دلار در گردش قرار گرفت.

Pundi X  یکی از موفق ترین پروژه های حال حاضر است زیرا پس از لیست در اولین صرافی، با ارزش بازار بیش از ۳۰۰ میلیون دلار افتتاح شد. ICO  این ارز دیجیتال به دلیل محبوبیت سایر محصولات این شرکت، و نگاه جدید به بازار ارزهای دیجیتال مورد استقبال قرار گرفت.

بلاکچین Pundi X

هر دستگاه POS این شرکت به بلاکچین اتریوم و NEM متصل است. در نتیجه هر محصول آن جزئی از بلاکچین اتریوم و نم است و تمام توسعه دهنده ها در سراسر جهان می توانند با شبکه ی Pundi X   به هم متصل شوند.

About دکتر حشمدار

پرفسور حشمدار دارای دانشنامه دکترای سازه در زمینه طراحی سازه های سه بعدی و دانشنامه دکترای کامپیوتر در زمینه الگوهای ژنتیکی ، مولف ده ها کتاب و مدال طلای بهترین پژوهشگر جهان در زمینه سازه در سال 2011 می باشد. Computers and Structures, Inc. CALL: +13473940002 Dr. Hashamdar

Check Also

Bitcoin investment giant Grayscale debuts ETF in Europe

Crypto investment giant Grayscale is expanding operations by launching a new crypto-linked exchange-traded fund (ETF) …